Gribi atlattılar geç balayına kuzey ülkelerine gidiyorlar

Çiçeği burnunda çift Alina Boz ve Umut Evirgen, önceki gün bir film festivaline katıldı. En İyi Yönetmen Ödülünü, “Annesinin Kuzusu” filmiyle Umut Evirgen aldı.

Düşüncelerini ve duygularını dile getiren Evirgen, “Benim için kıymetli ve değerli bir festival. Müthiş bir ikiliyle çalıştım. Necip Memili ve Kubilay Aka ile çalışmak harikaydı. Çok sağlam bir baba oğul oynadılar. Selin de harikaydı. Projede emeği geçen herkesin ellerine ve emeklerine sağlık” ifadelerini kullandı.

KAR TATİLİ İSTİYOR

Öte yandan 15 gün önce dünyaevine giren Umut Evirgen ve Alina Boz düğünün ardından gribal enfeksiyona yakalanmış, günlerdir eve hapsolmuş ve balayı tatiline gidememişti.

Takvim’in haberine göre, konuyla ilgili konuşan Boz, “Çok fena bir salgın var. Biz de düğünden sonra biraz rahatsızlandık ve yatıp dinlendik açıkçası… Yeni yeni kendimize geldik. Acelesi yok balayının her zaman geziyoruz zaten, özel bir planımız da yok aslında… Karlı bir yere de gidebiliriz. Görmediğimiz bir yere gitmek istiyoruz ama henüz karar veremedik” dedi.

Çiftin yakın zamanda Kuzey Avrupa ülkelerine gideceği de iddia ediliyor. Boz ve Evirgen’in Norveç, Danimarka ve İzlanda gibi ülkelerde bir kış tatili planladıkları da konuşuluyor.

patronlardunyasi.com

İLGİLİ HABERLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x