Oyuncu Esra Akkaya kaza yaptı

Muğla’nın Bodrum ilçesi Konacık Mahallesi’nde akşam saatlerinde trafik kazası meydana geldi. Seyit Onbaşı Caddesinde seyir halinde olan oyuncu Esra Akkaya idaresindeki 48 ALY 185 plakalı otomobil, Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nden gelen Tolga Sözer yönetimindeki 48 GBK 829 plakalı otomobille çarpıştı.

Kazada tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Esra Akkaya ile otomobilde yolcu olarak bulunan Etiyopya’dan evlatlık edindiği 10 yaşındaki oğlu Can Alex büyük korku yaşadı. Kazada şans eseri yaralanan olmazken her iki araçta maddi hasar meydana geldi.

“DİKKATLİ GİTSİNLER”

Mahallenin Muhtarları dizisindeki ‘Şirin’ rolü ile tanınan oyuncu Esra Akkaya, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Allah korudu. Oğlum arabada, o yüzden çok önemliydi. Çok korktu ama canımıza bir şey gelmedi. Dikkatli gitsinler. Ben ana yoldan gidiyorum, tali yoldan birden araba çıkıyor. Durmanın imkanı yok, sadece yavaşlayabilirsin. Allah hepimizi korusun, en çok çocuklarımızı. Çocuk korkudan hâlâ titriyor. Ben burada yaşıyorum, 7 sene oldu herhalde. Arada bir gidip gelmelerimiz oldu” dedi. (DHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x